Осінній калейдоскоп

Осінній калейдоскоп

20/10/2023 Off By ekologoosvita

   Осінь завжди привертає до себе увагу, адже красивішої пори року годі шукати. Скільки приємного, таємного, цікавого вона несе із собою. Жовтіє, опадає листя. Йдеш по вулиці і під ногами відчуваєш шепіт кленових, дубових, липових, ясенових листочків. Здається, що кожен листочок розповідає свою осінню казку, свою історію. Саме цій чудовій порі і було присвячене заняття в екологічній школі НПП «Кармелюкове Поділля» 20 жовтня 2023 року.

   З відеопрезентації «Осінній калейдоскоп» діти дізналися чому листя змінює свій колір та опадає з дерев, збагатили та закріпили свої знання про характерні ознаки осінньої пори року, про погодні та природні зміни в житті рослин, тварин, неживої природи.

   Особливий акцент під час заняття було зроблено на шкоду для природи та здоров’я людини від спалювання листя та бур’янів. Тому, як альтернативу цьому, було проведено практичну роботу по закладанню компостної ями, під час якої дізналися саму технологію компостування, які органічні відходи можна закладати в компост та його призначення.

   Далі всі учасники поринули в творчий процес над створенням композиції осіннього дерева із яскравих листочків. Ці шедевральні картини будуть прикрашати домівки діток і весь рік нагадуватимуть їм про різнобарвну осінню пору, яка по-своєму прекрасна і приваблива. Вона несе щедрість душі, тепло від людського спілкування, вносить в наше життя неповторну красу!