«Здорове харчування – запорука здоров’я»

«Здорове харчування – запорука здоров’я»

17/10/2023 Off By ekologoosvita

17 жовтня 2023 року в екологічній школі НПП «Кармелюкове Поділля» відбулося заняття «Здорове харчування – запорука здоров’я», приурочене до Всесвітнього дня здорового харчування (16 жовтня).

  Представлена вихованцям відеопрезентація «Здорове харчування» розширила знання дітей про корисну та шкідливу їжу, поживні речовини, що містяться в продуктах харчування. Діти дізналися як повинна виглядати тарілка здорового харчування, які продукти необхідно включати в свій раціон в більшій кількості, а які й зовсім виключити.

  Заняття було наповнено різними цікавинками: бесідою «Що ми знаємо про їжу та харчування?»; міні-дискусією про користь чіпсів та солодких газованих напоїв; переглядом відео «Тарілка здорового харчування»; вправою «Мозковий штурм»; дидактичною грою «Корисна та шкідлива їжа».

  На завершення уроку відбувся майстер-клас «Корисні продукти в тарілці», протягом якого вихованці обмінювались думками про те, що будуть класти у свою тарілку здорового харчування кожного дня. Обіцяючи дотримуватись корисних звичок щодо вживання їжі та підкріпившись фруктами, бадьорими та веселими розійшлись по домівках.