З днем працівників природно-заповідної справи

З днем працівників природно-заповідної справи

06/07/2020 Off By Karmelukove_podilla_09

  

Шановні працівники національного природного парку «Кармелюкове Поділля» та усі, хто причетний до роботи в природозаповідних установах та організаціях!

   Прийміть найщиріші привітання з професійним святом – Днем працівників природно-заповідної справи.

   Ми живемо в одній з найбільших, найкрасивіших  і найбагатших природними ресурсами країні Європи. Нам є, чим пишатися і що показати світові. Станом на 01.01.2020 природно-заповідний фонд України має в своєму складі 8512 території та об’єктів природно-заповідного фонду, загальною площею 4,418 млн.га. Всі ці об’єкти – національна гордість і найцінніше багатство українського народу.

   7 липня країна відзначає День працівників природно-заповідної справи. Це  професійне свято великих ентузіастів, які щодня стоять на варті збереження і відтворення унікальних природних територій України.

Знаю, що для більшості з вас, шановні природоохоронці, природознавці,  науковці та  екологи   – це не лише робота, а справа життя. Ваша наполегливість та відданість справі заслуговує поваги та вдячності. Тож нехай щоденне спілкування з природою та турбота про неї приносить вам тільки задоволення та радість, надихає на нові звершення та творчі успіхи у природоохоронній роботі.

   З нагоди професійного свята вітаю вас та усіх небайдужих громадян, які віддають свої знання та працю щоденній кропіткій справі – збереження та відтворення унікальних природних куточків рідного краю. У день свята бажаю вам здоров’я, миру, добра, благополуччя, щастя, душевної гармонії та нових професійних успіхів на ниві створення, охорони та збереження природно-заповідного фонду. Нехай доля допомагає вам у благородній і подвижницькій справі – збереження природи.

Олександр Романчук, директор НПП «Кармелюкове Поділля»