Основні середовища існування. Охорона місць існування

Основні середовища існування. Охорона місць існування

10/10/2023 Off By ekologoosvita

10 жовтня 2023 року в екологічній школі НПП «Кармелюкове Поділля» відбулося заняття «Основні середовища існування. Охорона місць існування», приурочене до Всесвітнього дня охорони місць проживання (6 жовтня).

    Під час перегляду відеопрезентації «Охорона біорізноманіття» діти розширили знання про основні середовища існування живих організмів, важливість охорони природи та місць існування; познайомилися з конкретними екосистемами та видами, які потребують захисту; дізналися більше про навички, які можна застосовувати для збереження місць існування. Разом ми вигадували більш цікаві пристосування організмів до місць існування, і зрозуміли: щоб зберегти біорізноманіття нашої планети треба якомога менше втручатися в природу.

  Підвищити усвідомлення щодо необхідності збереження природи допомогла екологічна вікторина «Збереження місць існування. Знай і дбай». Діти активно приймали участь у вікторині, даючи зважені та обґрунтовані відповіді.

  На практичній частині заняття кожному учаснику був запропонований малюнок з певним середовищем існування. Розфарбовуючи їх, діти узагальнювали та обговорювали отримані знання про дані середовища.

  Наприкінці заходу ми вирушили детальніше розглядати різноманітні місця проживання, що знаходились поруч.

  Віримо, що діти взяли з собою не лише красиво розфарбований малюнок, але й глибоке розуміння власної ролі у збереженні місць існування та важливості збереження навколишнього середовища.