VIІ міжнародна науково-практична конференція «Natural Resources of Border Areas under a Changing Climate»

VIІ міжнародна науково-практична конференція «Natural Resources of Border Areas under a Changing Climate»

29/09/2023 Off By ekologoosvita

    Працівники НПП «Кармелюкове Поділля» прийняли участь у VIІ міжнародній науково-практичній конференції «Natural Resources of Border Areas under a Changing Climate», яка тривала з 27 по 29 вересня 2023 року за сприяння Національного університету “Чернігівського колегіуму” імені Т. Г. Шевченка, Pomeranian University in Slupsk, Мезинського національного природного парку, Chernihiv Regional Organization of the All-Ukrainian Ecological League.

   Провідним фахівцем з рекреації Лілією Сошніковою на конференцію були надіслані тези доповіді «Особливості прикордонних територій національного природного парку «Кармелюкове Поділля» до електронного збірника «Natural Resources of Border Areas under a Changing Climate. The 7th International Scientific Conference: the program, abstracts (Ukraine, Chernihiv, September 27-29, 2023)».

   На засіданнях розглядалися питання, пов’язані зі станом та використанням природних ресурсів наземних та водних екосистем прикордонних територій в умовах зміни клімату. Учасниками конференції було презентовано результати досліджень щодо реакції організмів на стрес-фактори, пов’язані з забрудненням довкілля; стратегії збереження природних екосистем та видів на важкодоступних територіях; джерела забруднення навколишнього середовища в умовах зміни клімату. Окрема увага була приділена функціонуванню природно-заповідних територій.

   Щиро вдячні організаторам конференції за надану можливість долучитися до обговорення актуальних питань, обміну досвідом та дізнатися багато корисної інформації, яку в подальшому будемо застосовувати в своїй діяльності.