Всесвітній день туризму

Всесвітній день туризму

29/09/2023 Off By ekologoosvita

З метою популяризації свідомого туризму і бережного ставлення до природи, 29 вересня 2023 року, працівники НПП «Кармелюкове Поділля» провели ряд заходів для підростаючого покоління, приурочені до Всесвітнього дня туризму (27 вересня).

   Зокрема, туристсько-екологічний квест «Туристичний лабіринт» –захоплюючу подорож, яка  включала в себе різні завдання та активності, спрямовані на збереження природи та підвищення екологічної свідомості.

 Діти поділилися на команди «Сонечко» та «Активні туристи» і з цікавістю долали маршрут квесту. Подорожуючи по зупинках вони дізналися, як спостерігаючи за природою можна визначити погоду, навчилися правильно надавати першу допомогу в разі поранення в поході. «Юні туристи» вчилися діяти в команді: долали лабіринт заплутаної лісової стежки, розгадували зашифровані слова в туристичній плутанці, складали карту України.

  Під час перебування на зупинці «Секрет рюкзака» діти під наставництвом начальника відділу державної охорони Парку Дудника Олександра вчилися як правильно складати рюкзак туриста, почули слушні поради та рекомендації щодо походу.

  Провідним фахівцем відділу – Демченком Сергієм був проведений майстер-клас з розкладання туристичного намету. Не обійшлось і без багаття: спершу «мандрівники» дізналися ряд правил пов’язаних з його розведенням, а потім застосували знання на практиці у естафеті «Багаття за всіма правилами». Як і годиться, – перемогла дружба.

  Наприкінці дня усі учасники мали можливість поділитися своїми враженнями та поповнити сили на пікніку.