Увага! Конкурс!          «Я+Природа=МИ»

Увага! Конкурс! «Я+Природа=МИ»

03/06/2020 Off By Karmelukove_podilla_09

Національний природний парк «Кармелюкове Поділля» запрошує всіх бажаючих прийняти участь у літературному конкурсі «Я+Природа=МИ», приуроченому Всесвітньому дню навколишнього середовища (5 червня).

Довідка:

 День довкілля проводиться з метою поглиблення суспільного усвідомлення необхідності зберігати і покращувати довкілля. Обрання цієї дати обґрунтовано тим, що саме в цей день відкрилася Конференція ООН із проблем навколишнього середовища (Стокгольм, 1972) за результатами якої створено Програму ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП). У 2000 році в цей день розпочато програму ООН «Тисячоліття довкілля – приступити до дій». Програма є ще одним нагадуванням людству про його роль в охороні довкілля. Всесвітній день довкілля вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щороку відзначається в більш ніж 100 країнах світу, починаючи з 1973 року. Щорічне святкування дня довкілля допомагає привернути увагу суспільства до екологічних проблем і підкреслює гостру необхідність в зміні ставлення людини до природних ресурсів.

Умови конкурсу:

На конкурс приймаються роботи: вірші, оповідання, твори.

Вік учасників: 10 – 17 років

Термін надсилання робіт: до 1 вересня 2020 року

Роботи надсилаються на електронну пошту НПП «Кармелюкове Поділля»: karmelucove_podilla@ukr.net

Вимоги до оформлення матеріалів:

  • Обсяг твору – 1 – 3 стор.

Текстовий редактор Microsoft Word, формат А-4. Шрифт – Times New Roman, розмір кеглю – 14, вирівнювання тексту по ширині, міжрядковий інтервал – 1,5 абзацний відступ – 1 см. Поля по 20 мм з усіх сторін.

  • Поля по 20 мм з усіх сторін.
  • На першій сторінці зверху по центру – назва твору великими літерами (16 пт). Праворуч під назвою твору прізвище ім’я  по батькові автора (14 пт), нижче – адреса проживання.

   Кращі роботи конкурсу будуть надруковані у збірнику матеріалів І Регіональної  науково-практичної конференції учнівської молоді

«Природно-заповідна спадщина Південно-Східного Поділля». Учасники конкурсу, роботи яких займуть ІІІ, ІІ, І місце та «Гран-прі» отримають призи.