Літній табір “Екологічна варта”

Літній табір “Екологічна варта”

19/08/2023 Off By ekologoosvita

Літо завершується, а вражень немає? А от у вихованців літнього табору «Екологічна варта» їх дуже багато! Протягом тижня, з 14 по 18 серпня, на території національного природного парку «Кармелюкове Поділля» проходив літній екологічний табір з денним перебуванням. Юні екологи об’єдналися у два загони «Водограй» та «Дюрасел», вивчили девізи та речівки, якими заряджали всю громаду позитивом.

   Кожен ранок у таборі розпочинався із ранкової зарядки, яка надавала бадьорості та енергії на весь день. Далі, згідно розробленої програми, відбувалися різноманітні заняття екологічного та природоохоронного спрямування, які проводили працівники установи. Були і практичні заняття із дендрології, зеленого живцювання, догляд за саджанцями, мистецтво фотографування, надання медичної допомоги, сортування сміття.  Велике зацікавлення у вихованців табору викликало розгляд рослин та комах під мікроскопом та бінокуляром, колекції комах, гербарію рослин та насіння. З великим задоволенням діти побували в імпровізованій науковій лабораторії та долучилися до проведення дослідів «4 стихії». Цікавими та змістовними були екскурсії до парку-садиби графа Орлова та водно-болотного угіддя «Гурино», де всі учасники спостерігали за птахами та досліджували рослинність.

   А сили і бажання ще більше працювати додавали смачні обіди, які готувалися дбайливими материнськими руками Оксани Гнидюк та її «команди» у кафе «Чайна».

  В кінці табірної зміни була організована виставка дитячих світлин «Цікавий світ природи» та малюнків «Збережи планету».

   На завершення табору діти взяли участь у екологічному флешмобі «Сонце нам сяє. Природа надихає», який підготувала хореограф КЗ «Центр культури  і дозвілля Чечельницької селищної ради» – Анна Бурковська.

  Сонячний тиждень пройшов дуже швидко в навчаннях, екскурсіях, іграх, танцях, а особливо дружньому колі, переповненому надзвичайними емоціями. Всі учасники літнього табору отримали сертифікати та невеличкі подарунки і залишились задоволеними та екологічно налаштованими.

   Маємо надію що діти замисляться над важливими питаннями про збереження навколишнього середовища, бо кожен з нас хоче жити на чистій землі.

Р.S. Дякуємо Віницькій ОО ТЧХУ за надані ігри та спортивний інвентар для проведення дозвілля дітей в екологічному таборі.