Екологічна гра-квест “Пригоди рейнджера”

Екологічна гра-квест “Пригоди рейнджера”

01/08/2023 Off By ekologoosvita

   Всесвітній день рейнджера (World Ranger Day), або День паркового рейнджера, що відзначається щорічно 31 липня, заснований у 2007 році Міжнародною федерацією рейнджерів (International Ranger Federation, IRF), щоб відзначити внесок паркових рейнджерів в охорону природи і вшанувати пам’ять загиблих рейнджерів в ході виконання своєї служби. Парковий рейнджер (рейнджер парку) – це фахівець, який займається захистом і збереженням природоохоронних зон, диких тварин і середовища їх проживання від браконьєрів і зовнішніх посягань, пов’язаних з цивілізацією. В даний час в федерацію входить більше 60 асоціацій з 46 країн на 6 континентах.

   1 серпня в національному природному парку «Кармелюкове Поділля» проходила гра-квест «Пригоди рейнджера».  Це ігрова пригода, під час якої потрібно пройти 8 станцій для досягнення мети. Учасникам гри довелося чимало попрацювати – розгадувати складні інтелектуальні завдання і головоломки; відгадувати загадки, кросворди та ребуси; робити експерименти; сортувати сміття, просуваючись від однієї станції до іншої. За правильне виконання завдань на кожній станції гри учасники отримували підказки, де знаходиться наступна зупинка.

   Цікаві пригоди, веселощі, азарт, гарний настрій, дух співпереживання, лідерства, перемоги – ось результат екологічного квесту. А ще й урочиста посвята у «Юні рейнджери».