Подорожуємо разом з НПП “Кармелюкове Поділля”

Подорожуємо разом з НПП “Кармелюкове Поділля”

22/06/2023 Off By ekologoosvita

   Кожна подорож – це можливість відкрити нові горизонти, отримати приємні враження та збагатити внутрішній світ. І не обов’язково для цього їхати на далеку відстань, адже рідний край також має свою неповторну історію та цікаві місця.

  22 червня 2023 року для діток смт. Чечельник відбулася екскурсія за туристичним маршрутом «Подорожуємо разом з НПП «Кармелюкове Поділля». Разом, ми занурились у захоплюючий світ історії та культури, дізналися багато нового, здавалось би, про знайомі кожному місця.

  Подорож розпочалася із відвідування сакральних місць – пам’яток історії й архітектури: Свято-Михайлівського храму, з найвищою у Вінницькій області 52-х метровою дзвіницею; Каплиці гробової родини Собанських, де присутні ніби перенеслися у світ минулих епох та мали змогу потримати в руках ключ від дверей каплиці, якому 178 років; Костела Святого Йосипа Обручника, де отець Славомир познайомив нас з цікавою історією споруди, католицької віри та літургійного одягу.

  Після смачного обіду, екскурсія продовжилась відвідуванням екологічної стежки «Вишенька», під час якої юні мандрівники поглибили свої знання про навколишнє середовище, насолодилися природними красотами, дізналися про археологічну пам’ятку трипільської, черняхівської культури, поспостерігали за життям рослин і тварин, почастували смачним фіточаєм з медом.

  Відвідування молочної ферми VILLA MILK в с. Каташин стало гарним завершенням подорожі. Екскурсанти побачили процес догляду за тваринами, продегустували молочну продукцію та дізнатися багато цікавого про її виробництво.

  Висловлюємо щиру подяку усім співорганізаторам за незабутній день та сподіваємось, що юні екскурсанти отримали приємні враження!