Літо – час мандрівок

Літо – час мандрівок

20/06/2023 Off By ekologoosvita

Літо – така пора, що всидіти вдома неможливо. Хочеться мандрів, драйву та пригод. Тому ми знову на світанку, з першими променями сонця, вирушили у дорогу на екскурсію туристичним маршрутом «В гості до сусідів», в мальовниче містечко Гайворон. За веселими розмовами, співами, спогляданням пейзажів за вікном потяга вузькоколійної залізниці –  дві години пролетіли непомітно.

   Першою нашою зупинкою став гранітний квартал залізничників та водонапірні вежі, зведені у цікавому неоготичному стилі, з  яких наповнювали водою баки паровозів. Відвідали залізнодорожне ДЕПО та побачили, як реставрують вагони.

   Наступним нашим пунктом призначення став краєзнавчий музей. Екскурсовод розповів про історію виникнення міста Гайворон, познайомив з роботами видатних творчих людей, серед яких художники, майстри по різьбленню, таксидермії.

   Потім, враховуючи виклики сьогодення, у нас відбувся майстер-клас з накладання турнікету, розбирання автомату Калашникова та кульовій стрільбі. А також екскурсія до місцевої пожежної частини, де мали змогу ознайомитися зі специфікою роботи працівників, з призначенням оперативного транспорту, технологічним устаткуванням по ліквідації надзвичайних ситуацій. Окрім того, екскурсантам безпосередньо демонструвалася оперативна робота пожежника-рятувальника та його захисна амуніція.

  Дякуємо нашим екскурсоводам за такий змістовний, насичений, сповнений емоцій та позитивних вражень день.