Подорожуймо з НПП “Кармелюкове Поділля”

Подорожуймо з НПП “Кармелюкове Поділля”

12/06/2023 Off By ekologoosvita

Літо – це ідеальний час для пригод, відкриття нових місць, знайомства з культурою та природою разом з НПП «Кармелюкове Поділля».

    Саме така подорож відбулася для учнів Яланецького  ЗЗСО.                                      12 червня 2023 року юні екскурсанти вирушили в мандрівку за туристичним маршрутом «Подорожуймо разом з НПП «Кармелюкове Поділля», під час якого:

– завітали на сучасну роботизовану ферму та збудований за новітніми технологіями молокозавод VILLA MILK в с. Каташин, продегустували їх молочну продукцію.

– відвідали сакральні місця – пам’ятки історії й архітектури – Церкву Покрови Пресвятої Богородиці, Каплицю гробову родини Собанських, Костел Святого Йосипа Обручника;

– побували на території ботанічної пам’ятки природи загальнодержавного значення «Терещуків яр», де мали можливість познайомитися з цінною реліктовою рослиною – відкасником татарниколистим;

– помандрували екологічною стежиною «Вишенька» у супроводі працівників Бритавського ПНДВ, насолодилися природними красотами під час частування фіточаєм;

– завітали в с. Ольгопіль, де побачили реалістичного клонованого мамонта.

    Важливим завершенням подорожі стало відвідування алеї слави загиблим воїнам с. Ольгопіль, де всі присутні мали змогу вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя в боротьбі за свободу, мир та нашу безпеку.

    Час промайнув швидко, проте спогади і враження, які ми отримали, залишаться з нами назавжди. Щиро дякуємо екскурсантам та усім співорганізаторам за таку цікаву, змістовну екскурсію та гостинність!