Вчимося сортувати сміття

Вчимося сортувати сміття

11/03/2020 0 By ekologoosvita

   Сьогодні 11.03.2020 року працівниками відділу рекреації та еколого-освітньої роботи, спільно з волонтером та засновником руху «Еко Чечельник» – Тетяною Гнидюк в КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1» відбувся екозахід «Життя без сміття». Метою якого була активізація уваги громадськості до проблеми вторинної переробки відходів та залучення всіх верств населення до практичної природоохоронної діяльності.
   Інформаційна частина стосувалась надзвичайно важливого значення громадян у вирішенні проблеми твердих побутових відходів. Адже вони є головними нагромаджувачами та сортувальниками цих відходів.
   В ході зустрічі учням 7-8 класів було продемонстровано презентацію про сортування та переробку сміття, відеоролик «Якби українці сортували сміття», про збір вторсировини у смт Чечельник та проведено підсумкову вікторину «Як сортувати сміття і що куди класти». Всі знають: сміття нікуди не зникне, допоки його не заберуть люди! Тому пам’ятайте: смітити не слід! Тоді без усякого дива Дім-Земля буде завжди красива!