Збережемо біорізноманіття для нашого майбутнього

Збережемо біорізноманіття для нашого майбутнього

23/05/2023 Off By ekologoosvita

20 грудня 2000 року Генеральна Асамблея оголосила 22 травня Міжнародним днем біологічного різноманіття. В цей день була прийнята Конвенція про біологічне різноманіття. Міжнародний День біорізноманіття –  це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження біоти, яка є фундаментом духовного і фізичного здоров’я будь-якої нації.

   23 травня в національному природному парку «Кармелюкове Поділля» для вихованців екошколи працівники відділу рекреації та еколого-освітньої роботи, спільно із науково-дослідним відділом, провели екологічне заняття «Збережемо біорізноманіття для нашого майбутнього».

   Під час перегляду відеопрезентації діти дізналися про зникаючі види рослин і тварин,  про зміну видового складу флори та фауни України під впливом людської діяльності, про роль навколишнього світу для благополуччя людини та необхідність дій щодо збереження і невиснажливого використання біорізноманіття.

   Працівник науково-дослідного відділу Олександр Ярославський познайомив школярів із колекціями: насіння, комах, деревних порід та гербарієм рослин нашої місцевості. Розповів як та з якою метою вони створюються.

   Під час практичної частини заняття діти виготовляли їжачка із фетру та фоамірану.