Земля – наш спільний дім

Земля – наш спільний дім

25/04/2023 Off By ekologoosvita

Щорічно 22 квітня у всьому світі відзначають День Землі. Це свято найглобальніше на планеті, його відзначають у 192 країнах. Головною метою святкування Дня Землі є привернення уваги суспільства до проблем екології, глобального потепління, збереження рослинності на планеті та взагалі турбота про природу.

   25 квітня в національному природному парку «Кармелюкове Поділля» працівниками відділу рекреації та еколого-освітньої роботи був проведений квест «Земля – наш спільний дім», учасниками якого були вихованці екошколи. Під час квесту діти проходили такі зупинки: «Перлинки народної мудрості», «Чарівний мішечок», «Мандруємо по Землі», «Ековузлики на пам’ять», «Чарівна скринька», «Обіцянка Землі», «Фантазери», «Вундеркінд», «Можна – не  можна», «Виставка Hand madе», «Загадкова».

   Проведений захід зацікавив дітей, сприяв поглибленню екологічних знань, розвитку творчої уяви, спонукав учнів до розуміння необхідності дбайливого ставлення до природи, відчуття власної відповідальності за збереження навколишнього середовища.