В НПП «Кармелюкове Поділля» стартувала акція «Первоцвіт»

В НПП «Кармелюкове Поділля» стартувала акція «Первоцвіт»

28/02/2020 0 By ekologoosvita

З метою збереження квітів-первоцвітів щорічно в лютому-березні в Україні проводиться масова Всеукраїнська екологічна акція з охорони ранньоквітучих рослин «Первоцвіт». До неї долучилися і працівники відділу рекреації та еколого-освітньої роботи НПП «Кармелюкове Поділля».
28 лютого 2020 року в КЗ «Білокамінська СЗШ І-ІІ ст.» в рамках акції відбулась зустріч вихованців 1-4 класів та вчителів. Присутні почули багато пізнавальної, цікавої інформації про ранньоквітучі рослини, переглянули відефільм і презентацію про весняні первоцвіти: їх різноманітність, поширення, екологію, значення в природі, охорону та розгадали кросворд «Первоцвіти».
З метою захисту ранньоквітучих рослин та недопущення їх масової заготівлі для продажу було проведено майстер-клас із виготовлення паперових квітів. Діти навчались виготовляти квіти-крокуси із гофрованого паперу. Квіткова галявина, яку створили наші учні із квіточками у руках показала те, як будуть рясно квітнути та тягнутись до сонечка усі первоцвіти України!