Продовжуємо активно розповідати світу про вплив російської військової агресії на українське довкілля

07/04/2023 Off By ekologoosvita

У інтерв’ю для провідного телеканалу Бразилії GloboNews, Міністр Руслан Стрілець наголосив, що сьогодні Україна є однією з найзамінованіших країн світу, де 30% території забруднені вибуховими речовинами, мінами та іншими боєприпасами.

🔄Стаття на американському порталі Gizmodo описує завдану війною шкоду довкіллю, особливо зосереджуючись на масовій загибелі дельфінів у Чорному морі внаслідок використання потужних сонарів російським флотом.

За словами Руслана Стрільця, масштаби трагедії вздовж узбережжя Чорного і Азовського морів складно навіть уявити, а для відновлення популяції дельфінів можуть знадобитися десятиліття.

🔄Репортаж у фінському журналі Suomen Kuvalehti спирається на наданий Міндовкілля детальний звіт.

Цитуючи Міністра Руслана Стрільця, видання зазначає, що над документуванням російських злочинів проти довкілля щодня працюють сотні екологічних інспекторів. Якісно зібрані докази дозволять притягнути країну-агресора до відповідальності.

🖇Детальніше про те як повномасштабне російське вторгнення в Україну змінило наше довкілля читайте та дивіться за посиланнями⤵️

Globo>> http://glo.bo/3nDaud6

Gizmodo>> https://bit.ly/40XHxrn

Suomen Kuvalehti>> https://bit.ly/3ZH8WfA

Возможно, это изображение 2 человека и текст «das EXCLUSIVO SIVO Onews yxpaTHa Conexão GloboNews E claro, uma das coisas mais importantes é coletar»