День бродячих тварин

День бродячих тварин

04/04/2023 Off By ekologoosvita

4 квітня –  Всесвітній день бродячих тварин. Ця дата вважається не святом, а приводом звернутися до проблеми безпритульних тварин, донести максимальній кількості людей інформацію про трагічну долю тварин, що опинились на вулиці.

  Саме цій темі було приурочене заняття в екологічній школі НПП «Кармелюкове Поділля». Переглянувши відеопрезентацію, вихованці екошколи дізналися про тяжке та нещасне життя тварин на вулицях; чому вони стають бездомними; як поводитися з безпритульними тваринами; про притулки для них; як вирішується проблема безпритульності тварин в Україні та  інших країнах Європи. На закріплення даної теми діти пограли в гру «Можна. Не можна».

   Під час практичної роботи учні виготовляли підвіску із фетру та фоамірану «Собачка», яку вони зможуть прикріпити до своїх рюкзаків.

  На любов і турботу заслуговують всі тварини: породисті і вуличні, здорові й безпорадні, всі без винятку. Подаруйте безпритульній тварині шанс на щасливе життя, заберіть безхатченка з вулиці або з притулку і більшої вдячності та відданості, ніж від нього годі буде чекати.