Як правильно підготувати регіональну екологічну програму із захисту довкілля: у Міндовкілля обговорили проєкт методичних рекомендацій

03/04/2023 Off By ekologoosvita

Документ підготовлений Міністерством спільно з експертами Команди підтримки реформ при Міндовкіллі. Такі методичні рекомендації стануть гарними помічниками для департаментів екології ОВА при підготовці регіональних програм з охорони довкілля, передбачених Законами України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про місцеві державні адміністрації».

До того ж розроблені за методикою регіональні програми охорони довкілля, слугуватимуть підґрунтям для затвердження загальнодержавної програми охорони довкілля.

Документ чітко визначає:

✅структуру програми, її мету;

✅опис проблеми та шляхи її вирішення;

✅очікувані результати та джерела фінансування програми.

💬«Щоб у регіонах впроваджувалася ефективна екологічна політика, спрямована на досягнення сталого розвитку та збереження природних ресурсів, кожна область має розробити та виконувати регіональні програми охорони довкілля. Це так званий «путівник», який дозволить зберегти баланс між збереженням довкілля та розвитком регіону», – зазначив заступник Міністра Олександр Краснолуцький.

Подробиці >>> https://bit.ly/3lQpW5f

Вікторія Киреєва

Возможно, это изображение 9 человек, экран и текст