Міндовкілля запрошує до обговорення проєкту Національного кадастру антропогенних викидів із джерел та абсорбції поглиначами парникових газів в Україні за 1990-2021 роки

28/03/2023 Off By ekologoosvita

Міндовкілля запрошує до обговорення проєкту Національного кадастру антропогенних викидів із джерел та абсорбції поглиначами парникових газів в Україні за 1990-2021 роки

Міндовкілля спільно із Національним центром обліку викидів парникових газів підготували проєкт Національного кадастру антропогенних викидів із джерел та абсорбції поглиначами парникових газів в Україні за 1990-2021 роки.

Документ розроблений відповідно до вимог Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. Адже Україна є стороною Конвенції та навіть попри війну прагне зробити свій внесок у світову боротьбу з кліматичною кризою.

Подання Національного кадастру до Секретаріату Рамкової конвенції ООН про зміну клімату є частиною міжнародних зобов’язань нашої країни.

Документ дозволяє нам аналізувати тенденції викидів та поглинань парникових газів в нашій країні та на їх основі формувати подальшу кліматичну політику. Міжнародна спільнота на його основі може також оцінювати динаміку змін викидів в Україні та відповідно достатність і ефективність вжитих країною заходів.

Крім того, Національний кадастр стане в нагоді підприємствам – операторам, які реєструють свої установки в Єдиному реєстрі з моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів. Адже дані з Національного кадастру необхідні для проведення розрахунків та подання звітності.

📎 Ознайомитися з проєктом Національного кадастру можна за посиланням: http://surl.li/fvkmh

📧 Зауваження та пропозиції можна надсилати до 13 квітня 2023 року на адреси: chyzhenko@mepr.gov.ua, chyzhenko@gmail.com, gsg@nci.org.ua

Олександр КраснолуцькийВікторія Киреєва

Возможно, это изображение небо