Допомога Німеччини Україні у сфері захисту довкілля сьогодні неоціненна.

27/03/2023 Off By ekologoosvita

Допомога Німеччини Україні у сфері захисту довкілля сьогодні неоціненна.

Це потужна експертна та фінансова підтримка, без якої було б важко впроваджувати довкіллєві політики на поточному рівні.

Під час зустрічі Міністр Руслан Стрілець із Федеральною міністеркою екології, захисту довкілля, ядерної безпеки та захисту споживачів Німеччини Штеффі Лемке обговорили роботу проєктів МТД, які сьогодні допомагають нам рухатися до Європейського Союзу.

Це і Технічна підтримка розвитку лісової політики та впровадження національної інвентаризації лісів в Україні, і Підтримка природно-заповідних територій в Україні; Підтримка запровадження системи торгівлі квотами на викиди парникових газів; проєкт “Найкращі доступні технології та методи управління (НДТМ) для України”; це і Міжнародна Кліматична Ініціатива (ІКІ).

Наразі готується до запуску ще низка проєктів. Пані Лемке запевнила, що Німеччина й надалі підтримуватиме нашу країну у такий складний період. Вона захоплюється тим, що попри війну Україна продовжує брати активну участь в міжнародній співпраці у довкіллєвій сфері.

Руслан Стрілець: Впевнений, що разом з нашим надійним другом Німеччиною Україна долучиться ще до величезної кількості міжнародних ініціатив та ми матимемо багато спільних успішних кейсів і результатів. А наш голос на міжнародній арені звучатиме ще гучніше та потужніше.

Возможно, это изображение 2 человека и в помещении