Україні важлива допомога партнерів для моніторингу стану водних ресурсів, які сьогодні зазнають впливу війни.

27/03/2023 Off By ekologoosvita

На полях Конференції ООН “Вода для сталого розвитку” розпочали відповідний діалог про співпрацю з британськими колегами.

Міністр Руслан Стрілець зустрівся із Державним міністром у справах заморських територій, Співдружності, енергетики, клімату та навколишнього середовища Великої Британії Заком Голдсмітом.

Під час зустрічі говорили про вплив війни на українське довкілля, на підземні води, річки, Азовське та Чорне море. Міністр розповів про ризики, які сьогодні провокує росія, спускаючи воду з Каховського водосховища.

Обговорили можливості допомоги Україні.

💬 “Сподіваюся, що вже скоро матимемо спільні проєкти та рішення і в довкіллєвій сфері. Адже Британія завжди була нашим надійним партнером, який щораз підтверджує, що пройде з нами весь шлях до Перемоги. Дякую Великобританії за безпрецедентну допомогу, яка весь час надається нашій країні у питаннях обороноздатності, гуманітарній, економічній, довкіллєвій та інших сферах. Мати такого стратегічного партнера для нас означає бути ще сильнішими у протистоянні ворогу. Тож ми неодмінно виборемо своє право на вільне майбутнє”, – зазначив Руслан Стрілець.

Возможно, это изображение 6 человек и люди стоят