В НПП “Кармелюкове Поділля” відбулася Всесвітня акція “Година Землі”

В НПП “Кармелюкове Поділля” відбулася Всесвітня акція “Година Землі”

24/03/2023 Off By ekologoosvita

   24 березня 2023 року в національному природному парку «Кармелюкове Поділля» відбулася акція «Година Землі». Учасниками якої стали вихованці екошколи.

   Під час заняття діти переглянули відеопрезентацію «Година, яка змінює майбутнє», виконали ряд вправ та завдань, спрямованих на збереження та дбайливого ставлення до навколишнього середовища, вчилися правильно сортувати сміття. На завершення заняття діти запропонували власні кроки для збереження навколишнього середовища та намалювали чудові малюнки.

Захід відбувся завдяки співпраці з Вінницькою ОО ТЧХУ та підтримки Данського Червоного Хреста.

   Довідка: «Година Землі» – наймасштабніша екологічна акція в історії людства, організована Всесвітнім фондом дикої природи (WWF). Годину Землі започаткували в 2007 році в Австралії. Жителі Сіднея вимкнули на годину світло у будинках та ілюмінацію на архітектурних пам’ятках. Таким чином ініціатори – Всесвітній фонд дикої природи – захотіли привернути увагу до проблеми зміни клімату. Відтоді Година Землі відбувається щороку.  У ній бере участь 188 країн. Україна приєдналася до цієї акції у 2009 році. Суть її полягає в тому, що мільйони людей в останню суботу березня (цього року 25 березня) о 20:30 на годину вимикають електроенергію, щоби показати свою небайдужість до майбутнього планети.  Завдяки їй невелика кількість природних ресурсів дійсно економиться. Головна мета – нагадати людству про необхідність дбайливого ставлення до природи та її ресурсів, а також про локальні та глобальні екологічні проблеми. Акція, навіть, має власний логотип у вигляді числа «60+»: це було зроблено, щоби заохотити людей вимикати електроенергію не лише на годину, а й більше.

   Тож закликаємо усіх долучитися до акції «Година Землі» 25 березня з 20:30 по 21:30 за Київським часом!