Мирне небо над Україною – лейтмотив Конференції ООН “Вода для сталого розвитку”-2023, що проходить в Нью-Йорку.

24/03/2023 Off By ekologoosvita

Цей рік став екватором міжнародного десятиліття дії у сфері сталого управління ресурсами. Ми приєдналися до цієї глобальної ініціативи і сумлінно впроваджували стале управління водними ресурсами. Працювали над створенням планів управління річковими басейнами. Ухвалили Водну стратегію України до 2050 року. Налагодили транскордонні зв’язки з сусідніми країнами у сфері управління водними ресурсами.

Який внесок своєю війною зробила російська федерація?

🔺5 млн українців не мають доступу до питної води через росію;

🔺70% населення нашої держави можуть залишитися без води через росію;

🔺Внаслідок спуску води з Каховського водосховища є загроза виходу з ладу систем охолодження Запорізької АЕС – найбільшої у Європі. Це означатиме можливий сценарій Фукусіми посеред європейського континенту через росію;

🔺Україна втрачає водну інфраструктуру внаслідок постійних ракетних обстрілів. Усе – через росію.

💬 «Ми часто кажемо «не пробачимо». Проте ворог продовжує цю війну й не визнає очевидного. Вибачень мало. Нам потрібні репарації для повного повоєнного відновлення. росія має заплатити за кожен зруйнований квадрат землі й кожну забруднену краплю води. На мапі цивілізованого світу немає місця терористичній організації, вона має бути ізольована не дивлячись на те, що займає сьому частину земної суші. Україна обов’язково відновиться, і я сподіваюся, весь світ оновиться разом з нами», – зазначив Міністр Руслан Стрілець під час свого виступу на Конференції ООН “Вода для сталого розвитку”.

Возможно, это изображение 4 человека и в помещении