Щоб перемогти ворога і змусити відповісти за кожен злочин, голос України має лунати ще гучніше.

11/03/2023 Off By ekologoosvita

Щоб перемогти ворога і змусити відповісти за кожен злочин, голос України має лунати ще гучніше. Саме тому маємо приділяти увагу та підтримувати документальні проєкти про Україну, які наочно демонструють наслідки агресії рф.

Над одним з таких фільмів «Дівія» за підтримки Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України працює український режисер Дмитро Грешко. Нашу співпрацю закріпили формально – підписали з Дмитром Меморандум.

Скажімо, на Netflix я не знайшов фільмів про вплив війни на живу природу. Спалені ліси та військова техніка, обстріляні поля, зруйновані будівлі, постраждалі тварини, задимлене повітря – про все це Міндовкілля сьогодні розповідає світу мовою цифр.

Тож розраховую, що це буде перший повноцінний документальний продукт, який покаже усьому світу те, що ховається за цифрами збитків довкіллю та зачепить за душу кожного іноземця. Необхідно, аби світ знав правду, що відбувається в Україні. Це збільшить присутність нашої держави на світовій арені та допоможе залучити більше підтримки від партнерів.