Екологічне заняття «Полярний красень – білий ведмідь»

Екологічне заняття «Полярний красень – білий ведмідь»

28/02/2023 Off By ekologoosvita

   Для того, щоб люди могли більше дізнатися про білих ведмедів, про вплив кліматичних змін на життя цих цікавих тварин та можливі дії для збереження цього рідкісного виду, некомерційна організація Polar Bear International заснувала в 2014 році День полярного ведмедя.  У всьому світі його відзначають 27 лютого.

   28 лютого в екологічній школі НПП «Кармелюкове Поділля» відбулося заняття «Полярний красень – білий ведмідь».

   З відеопрезентації діти дізналися, що полярний ведмідь – це один з найбільших хижаків планети. Однак, останнім часом льодовики Арктики тануть швидше, ніж можуть відновитися. Це негативно впливає на всю арктичну екосистему, але найбільше страждають полярні ведмеді. Вони поступово втрачають природне середовище проживання та джерела їжі, гинуть від голоду і хвороб. Якщо не зупинити згубний вплив , то ми назавжди можемо втратити такого унікального красеня – велетня полярного ведмедя.

   Цікавинкою заняття була «Полярна пошта», де вихованці екошколи отримали листи від господарів холодних арктичних просторів та відповідали на їх питання.

   Під час практичної частини заняття діти виготовляли іграшку «Полярний ведмедик» із паперових стаканчиків.  У кожного вийшов свій красивий та пустотливий ведмедик, який нагадуватиме їм про нашу зустріч.