День кота в Європі

День кота в Європі

14/02/2023 Off By ekologoosvita

      У світі практично немає людей, байдужих до котів. Любов та прихильність до пухнастиків настільки велика, що у них обов’язково мало з’явитися спеціальне свято. День кота в Європі відзначають 17 лютого, з 1992 року.

      14 лютого 2023 року в екологічній школі НПП «Кармелюкове Поділля» працівниками відділу рекреації та еколого-освітньої роботи було проведено екологічне заняття на тему «День кота в Європі».

      Теоретична частина в цікавій формі розширила знання дітей про кішок, їх різноманітність, характер, звички. Вихованці екошколи познайомились з найпопулярнішими їх породами. Надзвичайних знань додав дітям відео перегляд «Цікаві факти про котів».

      Наприкінці теоретичної частини відбулась виставка – знайомство з котиками вихованців екошколи, де вони із захопленням розповідали про своїх домашніх улюбленців, бажання турбуватися про них, допомагати та захищати.

      Особливих емоцій додав майстер-клас з виготовлення закладки «Кіт з фетру». І хоча у всіх були однакові шаблони для виготовлення, як і у житті, котики у всіх вийшли абсолютно різними.