Екологічна освіта – один з важливих пріоритетів Міндовкілля

26/01/2023 Off By ekologoosvita

Наші національні парки та заповідники є важливими осередками екологічної освіти та активно співпрацюють із громадськістю, школами, іншими освітніми установами. Там постійно відбуваються конкурси, майстер-класи, школярі долучаються до різних досліджень, наукових експедицій та різних проєктів.

Фахівці національних природних парків та заповідників України докладають максимальних зусиль, аби формувати у молоді відповідальне ставлення до природи. Адже коли йдеться про екологічну освіту, це не лише про професійних екологів. Це про виховання екосвідомого, здорового та  відповідального суспільства.

«Україна сьогодні стоїть на варті цивілізації не лише зі зброєю в руках. Наші природоохоронці безпосередньо впливають на те, яким буде порядок денний у сфері захисту довкілля на десятиліття вперед. Вони вивчають наслідки російського вторгнення для довкілля і розповідають, чому сталий розвиток та війна не сумісні. Поширення знань про довкілля – це те, що має допомогти людству стримувати війни у майбутньому», – наголошує Міністр Руслан Стрілець.

Всесвітній день екологічної освіти відзначається щороку 26 січня. Мета цього дня в екологічному календарі – привернути увагу до важливості знань про довкілля та вплив людини на нього.