Кріль та заєць родичі?

Кріль та заєць родичі?

27/12/2022 Off By ekologoosvita

27 грудня працівники відділу рекреації та еколого-освітньої роботи НПП «Кармелюкове Поділля» провели заняття в Екологічній школі на тему: «Кріль та заєць родичі?». Під час якого діти з’ясували основні відмінності між представниками зайцеподібних, дізналися цікаві факти про кролів та зайців, переглянули відеоряд про них. Ці тварини дуже схожі між собою ззовні, є чимало спільного і в їхній поведінці. Але насправді між ними більше різниці, ніж спільного. Багато людей вважає, що кролики існують лише в домашньому середовищі. Але це не так. У природі також живуть дикі кролі. І там вони активно риють нори. Зайці ж не прив’язані до конкретного місця проживання, вони часто змінюють місце ночівлі, вільно пересуваються по різних територіях. Людині вдалося приручити кролів і вивести різні породи. А от зайці на контакт з людьми не пішли. Всі спроби приручити цих волелюбних тварин закінчилися провалом.

    Дана тема дуже зацікавила вихованців екошколи. Вони залюбки розповідали про своїх домашніх кроликів та як за ними доглядають.

   Під час практичного заняття діти виготовляли з фоамірану закладинку до книжок у вигляді зайчика – символа 2023 року. Всі вироби вийшли яскравими та веселими.

Дякуємо Вінницькій ОО ТЧХУ за співпрацю та надані матеріали для творчості.