Акція “Посади дерево миру”

Акція “Посади дерево миру”

20/10/2022 Off By ekologoosvita

   Щороку восени та навесні проходить щорічна безстрокова всесвітня акція «Посади дерево миру». Вона була започаткована  в  Україні 5 листопада 2016 року за ініціативи Української греко-католицької церкви та підтримана Міністерством екології та природних ресурсів України.

   Мета акції –  привернення уваги українців до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни,  до непоправної шкоди,  завданої  довкіллю України, екологічних проблем,  підвищення рівня екологічної свідомості та еко-патріотизму. Це акція заклику до збереження природи, рідної української  землі та  країни.

   Працівники національного природного парку «Кармелюкове Поділля» долучилися до акції, в рамках якої було висаджено 100 саджанців горобини проміжної. Так на території Ободівської ТГ працівниками Дохнянського ПНДВ в сквері «Слави героїв України» висаджено 40 саджанців. Під час озеленення центру села Берізки працівники Любомирського ПНДВ висадили 30 штук горобини. На території  Чечельницької гімназії для укріплення схилу працівниками установи посаджено 30 деревцят.

   В рамках акції «Посади дерево миру» також проводився захід з  формування крони дерев та чагарників на території ДНЗ «Веселка».

   У такий спосіб ми хочемо привернути увагу до проблем довкілля і нагадати, що його стан стосується кожного, тому так потрібно восени та навесні висаджувати дерева – символи миру.