Мій домашній улюбленець

Мій домашній улюбленець

19/09/2022 Off By ekologoosvita

#Мійдомашнійулюбленець

🟢 НПП «Кармелюкове Поділля» запрошує всіх бажаючих долучитися до онлайн-флешмобу «Мій домашній улюбленець», присвяченому Всесвітньому дню захисту тварин, який відзначається 4 жовтня. Захід покликаний привернути увагу до захисту тварин в усьому світі. Долучайтесь і ви!

🦊 Відзначення цього свята – це нагода вчергове нагадати про те, що люди повинні бути добрими сусідами і друзями усіх живих істот. Саме на нас покладена відповідальність за захист і процвітання майбутніх поколінь представників фауни.

Щоб взяти участь в онлайн-флешмобі, вам потрібно зробити цікаве фото, на якому зображено ваш домашній улюбленець. Надіслати фото потрібно на електронну пошту ekologoosvita@ukr.net до 5 жовтня 2022 року. Обов’язково вказати: назву фото, прізвище, ім’я і вік автора. Робота повинна бути авторською. Кількість фото від одного учасника – 1.

7 жовтня ми опублікуємо світлини з хештегом #Мійдомашнійулюбленець на офіційному сайті Парку – karmelukove.com у розділі «Новини» та НПП «Кармелюкове Поділля».

Голосувати може кожен бажаючий за фото, яке найбільш сподобалось, поставивши “лайк” біля нього. Переможцем конкурсу стане фото, яке набере найбільшу кількість голосів.

Автор фото-переможця отримає подарунок🎁.

Підсумки голосування будуть проводитись 13 жовтня.