Екохвилинка “Грибна пора”

Екохвилинка “Грибна пора”

06/09/2022 Off By ekologoosvita

   З настанням золотої пори – осені люди прямують до лісу за грибами. Збирати гриби любить багато хто – це водночас такий спосіб відпочинку: час на свіжому повітрі проводиш, по лісу гуляєш, та ще й додому кошика з грибами несеш. Саме темі «Грибна пора» і була приурочена екохвилинка в НПП «Кармелюкове Поділля». Під час якої діти дізналися, що гриби унікальні за своєю будовою, способом життєдіяльності і різноманітності. Вони представлені величезною кількістю різновидів і відрізняються між собою. Гриби спочатку відносили до рослин, потім до тварин і тільки недавно було прийнято рішення відносити їх до свого, особливого царства. Гриби – не рослини, і не тварини. Гриби не здатні самостійно виробляти живильні речовини, а добувають їх з того об’єкта, на якому вони ростуть: дерево, грунт, рослини. Грибам життєво необхідна волога, тому вони не здатні існувати там, де немає рідини. Працівники відділу рекреації та еколого-освітньої роботи познайомили малечу із їстівними та отруйними грибами, а також із правилами їх збирання.

   Екохвилинка завершилася чудовим майстер-класом, на якому юні умільці створили композицію із природного матеріалу, доклавши неабиякі зусилля, додавши краплинку творчості та фантазії, створили дуже гарні «грибні полянки».

Дякуємо всім учасникам. Час, проведений з вами був сповнений позитивним настроєм, приємні спогади про нього залишаться надовго.

PS: Заняття відбуваються за рекомендаціями методичного центру Міжнародної федерації Товариства Червоного хреста України та Червоного Півмісяця у співпраці з Вінницькою ОО ТЧХУ Головний партнер Данський Червоний Хрест.