Урочистості з нагоди дня працівників природно-заповідної справи

Урочистості з нагоди дня працівників природно-заповідної справи

07/07/2022 Off By ekologoosvita

Сьогодні в національному природному парку «Кармелюкове Поділля», з нагоди Дня працівників природно-заповідного фонду, відбулися урочисті збори колективу. З вітальним словом перед працівниками установи виступив директор Романчук Олександр Пилипович. Він зауважив, що перед кожним із нас стоїть завдання виконувати в цей не легкий для країни час свої професійні обов’язки. Саме тут проходить наш фронт і лінія оборони. Наша праця – це внесок у справу охорони та відновлення біологічного та ландшафтного різноманіття, розвиток територій та об’єктів природно-заповідного фонду регіону, кінцева мета якої – збереження життя на Землі. Розповів про досягнення колективу та побажав всім натхнення, вагомих результатів діяльності,завжди мирного неба над головою, процвітання і нових здобутків у природоохоронній справі.

Шевченко Дмитро Іванович, голова профспілки, також привітав всіх присутніх із професійним святом і побажав якнайшвидшої перемоги усім нам та здоров’я.

До привітань долучилися і наші гості: голова Гайсинської районної ради Савчук Віталій Володимирович та голова Ольгопільської ОТГ Савченко Микола Анатолійович.