Дитинства світ казковий 

Дитинства світ казковий 

01/06/2022 Off By ekologoosvita

 В перший літній день ми відзначаємо Міжнародний День захисту дітей. Діти – це цвіт Землі, майбутнє нашої крани і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя.

   Це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

   Цей день в національному природному парку «Кармелюкове Поділля» пройшов у вигляді веселого експресу ігор і витівок з гарним настроєм, добрими посмішками і заразливим сміхом.

   До всієї малечі з вітаннями звернувся директор Парку Олександр Романчук: «Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що покаже шлях до щасливого прийдешнього. Зичимо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів, чистого і мирного неба! Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!»

   Під час заходу діти ділилися своїми мріями та бажаннями, розгадували загадки-цікавинки, досліджували що корисно вживати в їжу, а що ні, грали в ігри «Сліди-слідочки», «Асоціація», «Хто я?», виконували руханку «Австалійський дощ». Уся охоча дітвора взяла участь у конкурсі асфальтового живопису «Я і світ». А по завершенню – традиційне фіточаювання із солодощами.

   Ігри, конкурси та забави на свіжому повітрі принесли дітям справжнє задоволення і, сподіваємось, залишаться в їх пам’яті надовго. Гарного усім літа, веселого відпочинку та щасливого дитинства!