Рослини дивовижної сили

Рослини дивовижної сили

25/05/2022 Off By ekologoosvita

З нагоди Міжнародного дня біорізноманіття в НПП «Кармелюкове Поділля» для школярів було проведено захід «Дивовижна сила рослин». Цей день – чудова нагода ще раз згадати про різноманітність нашої природи і необхідність її збереження.

Фахівець з рекреації – Лілія Сошнікова, провела годину спілкування «Рослини дивовижної сили». В ході бесіди слухачів було ознайомлено з різноманіттям лікарських рослин нашого краю, його екологічним значенням, правилами зберігання, збирання та сушіння рослин, а також про те, як потрібно себе вести в природі.

Під час зустрічі діти переглянули презентацію «Лікарські рослини» та пізнавальні відеофільми про користь і правила заготівлі лікарських рослин, брали участь у природознавчих іграх про рослини.

Наступним етапом заходу стало створення своїми руками ароматичних мішечків з лікарськими травами. Це захоплююче заняття, що дозволяє проявити творчу фантазію. Мішечок – для аромотерапії: знімає стрес і напругу, позбавляє від тривоги, поліпшує сон, допомагає при деяких захворюваннях.

В кожного вийшов свій оригінально оформлений виріб з індивідуальним підбором трав.

А ще діти частувались медом та пахучим чаєм з лікарських рослин , за смаком і запахом визначали з якої рослини він заварений.

На завершення отримали памятки про лікарські рослини.