День любові до дерев

День любові до дерев

16/05/2022 Off By ekologoosvita

16 травня працівники відділу рекреації та еколого-освітньої роботи провели екологічний захід приурочений Дню любові до дерев. Захід складався із трьох етапів: ознайомчої екскурсії, квесту «Пригоди у царстві природи» та практичного заняття – висівання жолудів.

   Під час екскурсії начальник відділу рекреації та еколого-освітньої роботи Людмила Стороженко розповіла дітям про різноманіття дерев у світі, про рекордсменів серед дерев, про їх магічну силу та користь.

   Далі всіх учасників об’єднали у три команди для участі у квесті «Пригоди у царстві природи».  На швидкість потрібно було пройти 10 зупинок та виконати стільки ж завдань. Це була захоплююча мандрівка локаціями Центрального парку селища на перевірку начитаності, ерудованості, витривалості та вміння грати у команді. Учасники дізнавалися щось нове про дерева та тварини, співали пісні, розгадували загадки, малювали пейзажі, знайомилися із співом птахів та вчилися розпізнавати їх голоси. Формуванню свідомого ставлення до навколишнього середовища сприяли цікаві завдання на зупинці «Сортувальна» та міркування з приводу того, що варто зробити зі сміттям, і як правильно його сортувати.

   Діти проявляли наполегливість, щоб дійти до кожної локації та впевнено дістатися фінішу. По завершенні квесту, усім учасникам вручили подарунки.

   Потім завідувач розсадником Олександр Ярославський провів практичне заняття із висівання жолудів. Він розповів про секрети відбору насіння та показав, як правильно його посадити. Діти залюбки долучилися до цієї корисної справи, адже це вони робили вперше у своєму житті.

   Захід залишив по собі масу нових вражень та яскравих емоцій, та найголовніше – поглиблення знань, пізнання навколишнього світу і розуміння важливості дбайливого ставлення до того, що нас оточує. Дякуємо всім дітям за участь у заході.