Майстер-клас «Їжачок-садівничок»

Майстер-клас «Їжачок-садівничок»

29/04/2022 Off By ekologoosvita

29 квітня працівники відділу рекреації та еколого-освітньої роботи провели екоурок, приурочений дикій природі.

   Діти дізналися, що дика природа – це земля з власною історією, своєю живою й не живою природою та сформованими правилами буття. Щоразу, перебуваючи на природі, не варто забувати, про те, що ми є гостями у домі цієї красивої та неповторної різноманітності форм дикої природи. Дотримання простих правил поведінки на природі – це виявлення поваги до природних екосистем та збереження домівки для її жителів – рослин і тварин. Захищати тварин і рослин в природному середовищі – завдання кожного з нас!

   Потім відвідувачам було запропоновано майстер-клас – виготовлення садової фігурки їжачка із пластикової пляшки та шишок. В ході якого всі присутні дізналися багато цікавої інформації про цих тваринок, переглянули презентацію та відеофільм про їх життя у дикій природі. Далі діти дали своїм рукам насолодитися творчим процесом і змайстрували чарівних їжачків-садівничків.

   Не знайти кращої прикраси для саду, ніж їжачок з шишок . Миле колюче звірятко підкорить всіх своєю мордочкою з кирпатим носиком і голками, виконаними з природного матеріалу та й іще із живими квітами, що ростуть у ньому. Та не один, а ціла команда, яка потім відправилася на прогулянку до кожного саду.

   Сподіваємося, наш майстер-клас припав вам до душі. І ви теж спробуєте зробити цих чудових тварин дома разом зі своїми батьками.