27 квітня –  День порятунку жаб

27 квітня –  День порятунку жаб

28/04/2022 Off By ekologoosvita

27 квітня –  День порятунку жаб або День збереження жаб. Саме цій даті і був приурочений екоурок  та майстер-клас в НПП «Кармелюкове Поділля».

   Однією з найдивовижніших амфібій, що мешкає на землі, по праву вважається жаба. Ці представники фауни не володіють ніякими особливостями, мокрі, слизькі і холодні, вони швидше відштовхують, ніж привертають нашу увагу. Однак якщо придивитися до цих амфібій більш уважно, то можна дізнатися про них багато цікавого. На сьогодні, вченими описано 5 тисяч видів амфібій, причому 4400 з цих п’яти тисяч — жаби.

Працівники відділу рекреації та еколого-освітньої роботи підготували для  дітей презентацію «День збереження жаб», в якій були висвітлені цікаві факти про амфібій, переглянули відеофільм «Земноводні» та поглибили свої знання.

   Далі діти перейшли до майстер-класу – найулюбленішого виду роботи, під час якого можна отримати не лише певні вміння та навички, але й створену власноруч поробку. Майстрували іграшку-забавку та скарбничку у вигляді жабки. Від процесу створення юні майстри отримали задоволення та позитивні емоції. Він був веселим цікавим та захоплюючим. Кожен з учасників створив свій неповторний образ.

   Кожна така зустріч проходить захопливо, цікаво та корисно. Дякуємо всім учасникам.