Створюємо Великодній настрій

Створюємо Великодній настрій

21/04/2022 Off By ekologoosvita

Вироби до Великодня своїми руками — яке інше заняття може бути більш захоплюючим і приємним напередодні одного з найсвітліших свят – Великодня! Цього величного свята з однаковим нетерпінням чекають і дорослі, і діти. З ним пов’язані не лише цікаві традиції, а й яскраві спогади.

   Працівники відділу рекреації та еколого-освітньої роботи  НПП «Кармелюкове Поділля» вирішили розділити особливі емоції, пов’язані з підготовкою до цього величного свята, з дітками нашого селища. Саме тому 21 квітня, у четвер, в пройшов майсер-клас з декупажу яєць. Адже, згідно з церковною традицією, фарбують крашанки у Чистий четвер, безпосередньо напередодні Великодня.

   Важко уявити собі великодній кошик без писаночки. Сьогодні ми звернулись до такого оригінального способу оформлення яєчка, як декупаж. Декорування цих великодніх яєць особливе тим, що дуже просте, доступне та екологічне. Для цього не потрібно нічого окрім самих яєць,  кольорових серветок та яєчного білка.

   Діти залюбки прийнялися за роботу. Вони цілковито поринули у творчість, сконцентрувалися на своїх творіннях, продумували та створювали свій неповторний візерунок. І ось довгоочікуваний результат — гарні, яскраві та оригінальні саморобні пасхальні яєчка. Вони стануть приємним сувеніром до Великодня для рідних та близьких!