Екологічний квест «Країна Еколандія»

Екологічний квест «Країна Еколандія»

16/12/2021 Off By ekologoosvita

Екологічна освіта та виховання – один з пріоритетних напрямків діяльності національного природного парку «Кармелюкове Поділля». Саме тому багато уваги приділяється роботі з підростаючим поколінням. Найбільш дієвими формами є екологічні акції, лекції, екологічні уроки, презентації.

У грудні працівниками відділу рекреації та еколого-освітньої роботи було проведено екологічний квест «Країна Еколандія» для учнів 5-7 класів. Така форма роботи є улюбленою для дітей, оскільки переважають пошукові, пригодницькі та ігрові прийоми.

Учасниками квесту стали вихованці з Чечельницької школи №2, Вербської, Стратіївської, Новоободівської та Ободівської шкіл.

У ході гри школярі проходили станції: «Екологічно – не екологічно», «Рулетка живої природи», «Знайди пару», «Ребуси», «Хто зайвий». Учні виконували інтелектуальні завдання про рослинний і тваринний світ, отримуючи корисну інформацію. За виконання завдань учасники отримували бали. Школярі працювали злагоджено, активно, проявляли свої здібності та знання, не байдужість до проблем довкілля.

По завершенню квест-гри всіх учасників нагороджено подарунками.