Від екології рідного краю – до екології дитячої душі

Від екології рідного краю – до екології дитячої душі

22/10/2021 Off By ekologoosvita

   Екскурсії в дитячому садочку — це захоплюючі заходи, які «на ура» сприймаються дітьми. З одного боку, вони мають безумовну пізнавальну цінність, з іншого — це можливість змінити обстановку, отримати нові захоплюючі враження. 

   22 жовтня вихованці старших груп ДНЗ «Веселка»  завітали до національного природного парку «Кармелюкове Поділля». Працівники відділу рекреації та еколого-освітньої роботи повели дітей у цікавий та захоплюючий світ природи екологічною стежиною «Пізнай і збережи». Дошкільнята побували на різних екологічних зупинках, кожна з яких була змістовна та повчальна. Малята отримали багато пізнавальної та цінної інформації: це  рослини та тварини нашого краю ті, що занесені до Червоної книги України; дізналися про те, що дає нам природа, про небезпеку пожеж та про правила поведінки у лісі; познайомилися із сім’єю бджілок-трудівниць, що мешкають в імпровізованому вулику та продегустували мед; побували у пташиному гуртожитку та послухали спів пташок; відчули на собі методику «Теренкур»; відгадували загадки та пограли в гру «Покажи, як я ходжу». По завершенню екскурсії дітки отримали альбом-розмальовку «Гриби» із серії «Книга природи НПП «Кармелюкове Поділля».

   Діти подякували  нам за цікаву екскурсію та повернулися до дитячого садка з масою вражень та новими знаннями про світ природи.