Регіональний науково-практичний семінар «Оптимізація процесів поновлення корінних лісових насаджень у мовах Південно- Східного Поділля» .

Регіональний науково-практичний семінар «Оптимізація процесів поновлення корінних лісових насаджень у мовах Південно- Східного Поділля» .

10/09/2021 Off By ekologoosvita

8-10 вересня в Національному природньому парку «Кармелюкове Поділля»  на базі Червоногребельського лісництва ДП «Чечельницьке лісове господарство» було проведено Регіональний науково-практичний семінар «Оптимізація процесів поновлення корінних лісових насаджень у мовах Південно- Східного Поділля» .

     До початку семінару було  видано збірник  матеріалів семінару , в якому опубліковано 30 публікацій.

    В пленарному засіданні взяли участь  представники різних вищих учбових закладів, науково-дослідних установ  з Вінниці,  Умані, Харкова  та представники державних підприємств Вінницької області.

   Другий день заходу було проведено в урочищі «Червоногребельська дача», де на природніх локаціях  було  оглянуто природні об’єкти, які  ілюструють тему семінару,  а також проведено ряд практичних занять.

     Завершився семінар прийняттям резолюції, яка має на меті, донести до екологів, фахівців  природо-заповідної справи,  лісівників, представників влади та  громадськості  проблему збереження  унікальної природи Південного Поділля , зокрема корінних дубових насаджень  « Кармелюкового Поділля».