Дитячі посмішки – найвища похвала

Дитячі посмішки – найвища похвала

05/07/2021 Off By ekologoosvita

Турботу, любов і піклування потребують усі без винятку. Але, найбільше, цього потрібно дітям з  особливими потребами. Саме тому 5 липня, напередодні професійного свята Дня працівника природно-заповідної справи, працівники відділу рекреації та еколого-освітньої роботи НПП «Кармелюкове Поділля» провели зустріч з такими дітками.

   На усіх присутніх чекала екскурсія екологічною стежкою «Пізнай і збережи». Під час цієї подорожі діти познайомилися із рослинами та тваринами, занесеними до Червоної книги України, побували на імпровізованій пасіці та продегустували мед, поспостерігали за качками на штучній водоймі, доторкнулися до різних порід дерев, дізналися про види ґрунтів, відчули на собі чудодійну силу масажу стопи, пройшовши по «Босій нозі».

   Але найцікавіше було те, що кожен із учасників, проявивши свої здібності, фантазію взяв участь у майстер-класі з тістопластики у поєднанні з аудіотерапією. Під звуки лісу та співу птахів діти створювали свої шедеври із солоного тіста. Зроблений власними  руками виріб викликав у душах дітей задоволення, а на обличчях – вдячні посмішки.

   Наступною локацією була «Цікава галявина», на якій  розгадували ребуси і загадки про тварин та рослини, складали пазли.

   Невимушеної обстановки додало і частування пиріжками та напоями.

   По завершенню заходу дітки отримали простий та приємний сувенір на пам‘ять про нашу зустріч.

   Цей день нагадав всім, що поруч живуть люди з особливими потребами, які потребують особливої уваги і яким всі повинні допомогти відчути себе рівними серед своїх співгромадян. Саме цьому був присвячений захід, який виявився по домашньому теплим, емоційним та цікавим.