Захоплюючі пригоди у лісі

Захоплюючі пригоди у лісі

08/06/2021 Off By ekologoosvita

Літо у розпалі! Дітвора прагне розваг, нових вражень та захоплюючих мандрівок. Для корисного і веселого відпочинку 8 червня для учнів 3 класу Вербського ЗЗСО працівники відділу рекреації та еколого-освітньої роботи національного природного парку «Кармелюкове Поділля» провели захоплюючий квест-гру «Пригоди у лісі».        

   Саме перебування у лісі – це вже свято, там приховано багато цікавих сюрпризів і несподіванок, з якими дітям прийшлось справлятись. Це і збирання їстівних грибів у кошик, і знайомство із птахами, і розпізнавання звуків лісових мешканців, і спостерігання з вежі за птахами, і впізнавання дерев за листочком, і простежування за розвитком тварин від народження до дорослої тварини, і пакування рюкзака туриста, і малювання пейзажу із зав’язаними очима та відгадуванням того, хто із лісових мешканців за деревом причаївся. Свіже повітря та мальовнича природа сприяла гарному настрою дітей. Дітвора залюбки справилася зі всіма завданнями квесту, завдяки яким більше дізналася про лісових мешканців, а також потренувала свою кмітливість, пам’ять і увагу.

   По завершеню квесту на дітей чекав смачний сюрприз: печена на вогнищі картопля та запашний чай з липи, приготовлений працівниками Дохнянського ПНДВ.

   Дякуємо цій невгамовній та позитивній малечі, а також вчителям Наталії Павлівні Шепітко і Тетяні Дмитрівні Савенчук  за добре проведений час та позитивні емоції, якими всі зарядилися.