» Охорона природи - спільна справа.
Информация к новости
  • Переглядів: 825
  • Автор: admin
  • Дата: 23-02-2015
23-02-2015

Охорона природи - спільна справа.

Категорія: ---

16 лютого 2015року в адміністративному приміщенні національного природного парку «Кармелюкове Поділля» (Вінницька область), відбулась спільна нарада служби державної охорони природо-заповідного фонду та державної лісової охорони ДП «Чечельницьке лісове господарство», землі якого входять до складу Парку.

Охорона природи - спільна справа.


Нарада проведена в рамках виконання Плану спільних заходів, щодо співпраці НПП «Кармелюкове Поділля» з громадою, владою та землекористувачами Чечельницького району на 2015рік. Участь в ній прийняли директор Парку Романчук О.П., головний природознавець, відділ служби державної охорони та начальники природоохоронних науково-дослідних відділень, лісогосподарське підприємство представляли директор Дяченко В.М., головний лісничий та лісничі.

Охорона природи - спільна справа.


Темою обговорення стали питання спільного патрулювання території природо-заповідного фонду з метою попередження та виявлення фактів порушення природоохоронного законодавства, узгодження механізму контролю в сфері використання природних ресурсів та збереження природних комплексів під час проведення господарської діяльності лісокористувачем.
На разі, актуальним для обох сторін є своєчасний обмін інформацією про проведення робіт та заходів на території Парку, з метою забезпечення ефективного управління. Під час діалогу було відзначено позитивні зміни у співпраці на рівні контактів керівників підрозділів, які оперативно реагують на вирішення проблем, що виникають в межах їх території. Хороші результати взаємодії показали спільні рейди по виявленню фактів браконьєрства, проведення обліку диких тварин, будівництво біо-технічних споруд.

Охорона природи - спільна справа.


Першочерговими завданнями, на даний час було визначено підготовку до пожежо-небезпечного періоду 2015року та проведення весняної посадки лісу, що є невід’ємною складовою охорони та відтворення природних комплексів.
Працівники Парку презентували лісівникам розроблені зразки плакатів та буклетів на природоохоронну тематику.
Присутні на нараді відзначили важливість подібних зустрічей і запланували їх проведення щоквартально.

Головний природознавець
НПП «Кармелюкове Поділля» Дудник Г.Л.
скачать dle 10.1русский торрент трекер
Уважаемый посетитель, Вы зайшли на сайт як незарегістрірований пользуватель.
Ми рекомендуєм Вам зарегістріруватися або війти на сайт под своим іменем.