» Чисте повітря – наше майбутнє.
Информация к новости
  • Переглядів: 803
  • Автор: admin
  • Дата: 28-11-2014
28-11-2014

Чисте повітря – наше майбутнє.

Категорія: ---

Уже не перший рік національний природний парк «Кармелюкове Поділля» долучається до відзначення Дня захисту озонового шару. Цього року до участі були залучені не лише школярі, а й наймолодші діти. Так працівниками відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою було проведено у дошкільному навчальному закладі смт. Чечельник «Веселка» еколого-пізнавальне заняття «Чисте повітря!».
Метою заходу було екологічне виховання дітей, розширення знань про повітря, привернення уваги до проблем, пов’язаних з забрудненням довкілля, а також залучення підростаючого покоління до активної природоохоронної діяльності свого краю. Саме з дитинства слід формувати в уявленні дитини емоційно-позитивне відношення до навколишнього середовища, навчати бережного і дбайливого ставлення до природи.
На початку заняття вихованці старших груп почули цікаву і змістовну розповідь про роботу природнього парку.
Наступним етапом було проведення еколого-розважальних ігор «Повітря» та «Хмаринка». Особливий інтерес у дітлахів викликало практичне заняття – «Юний дослідник».
Діти всі разом намалювали малюнок на свіжому повітрі. З повітряних кульок, об’єднавшись, сформували серце, що символізує єдність з любов’ю в кожному маленькому сердечкові.
На завершення заходу посадили молоде деревце дуба. Побажали, щоб він зростав міцним та очищував повітря садочку.
Усі учасники отримали масу позитивних емоцій і виявили бажання майбутню професію пов’язати із природно-заповідною справою.
Працівники Парку щиро вдячні працівникам дошкільного навчального закладу за співпрацю в напрямку екологічного виховання дошкільнят.

Чисте повітря – наше майбутнє.
Чисте повітря – наше майбутнє.
Чисте повітря – наше майбутнє.
Чисте повітря – наше майбутнє.
Чисте повітря – наше майбутнє.скачать dle 10.1русский торрент трекер
Уважаемый посетитель, Вы зайшли на сайт як незарегістрірований пользуватель.
Ми рекомендуєм Вам зарегістріруватися або війти на сайт под своим іменем.